agonist
mtp

The Victorian Garden

„Zapraszamy do poznania naszej nowej marki The Victorian Garden. Z wielką przyjemnością udowadniamy, że można umiejętnie połączyć tradycyjne receptury z innowacyjnymi, wolnymi od chemii składnikami, które chronią i pielęgnują. The Victorian Garden pokazuje nam, że pielęgnacja Eco jest nie tylko pożądana, ale również skuteczna i wyjątkowo satysfakcjonująca. Dzielimy się z Państwem naszym odkryciem powiększając portfolio. Zanim wybraliśmy tę markę kilkanaście miesięcy testowaliśmy i analizowaliśmy obecne na rynku produkty. Victorina Garden to bardzo dobra jakość, prawdziwa organiczna pielęgnacja i przystępna cena, która bez ograniczeń pozwala się cieszyć naszym klientom zakupem. Proszę Państwa nie zdobywa się nowych klientów, wczorajszą ofertą dlatego pokażmy naszym klientom, że poszukujemy produktów, które spełnią ich oczekiwania…”
Mateusz Ligęcki, Mati Trading

 

Codzienna pielęgnacja twarzy :

 nawilżające mleczko na dzień

Queen Catherine’s Pomegranate Double Rose „Virgins Milk”

Queen Anne’s Quinche & Honeysuckle

krem na noc

Queen Catherine’s Mimosa & Sweet Violet

„Angel Cream” – kadzidlany krem Bestseller!

Oczyszczanie :

Tonik oczyszczający

Queen Jane’s Hyacinth & Lemon Verbena

Głęboka pielęgnacja:

Maseczka do twarzy

Queen Catherine’s Green Clay and Lavender Purifying Facial Mask

Pilling do twarzy

Queen Catherine’s Pomegranate and Lemon Exfoliating Facial Scrub

Pielęgnacja ciała:

Kadzidlany balsam do ciała

„Angel Milk”

Masło do ciała pigwa & pomarańcza

Quince & Orange Body Butter

Energetyzujący, rewitalizujący krem do rąk

Queen Anne’s Honeysuckle & Sweet Cicely

Szybkie zakupy:

Intensywne nawilżanie oczy i usta

Queen Catherine’s Elderflower & Eyebright Eye and Lip Cream

Balsam do ust, intensywnie nawilżający

Rose and Applemint Moisturising

 

Kąpiel

Shea Butter and Sweet Orange Soap

BESTSELLER:


szampony do mycia włosów

Szampon różany Queen Catherine’s Rose & Camellia

Szampon kwiatowy Queen Jane’s Applemint and Rosemary Flower

 

Odżywka z wiciokrzesa

Queen Anne’s Honeysuckle Hair Conditioner

Dla mężczyzn na pocieszenie :) odżywiający balsam po goleniu Bay Leaf & Sandalwood Soothing After Shave Skin Conditioner.

 


The Royal Collection Tudor

Nazwa kolekcji nawiązuje epoki Tudorów, która była wyjątkowym okresem dla Anglii. Życie i historia króla Henryka XVII wraz z jego sześcioma żonami stanowią inspirację do nazwania i przedstawienia w ich barwach kosmetyków z tej linii, upamiętniając tym samym losy tego kontrowersyjnego monarchy.
 
Przeznaczone są do pielęgnacji szczególnie dla kobiet twarzy, ciała i włosów. Panom na pocieszenie z tej kolekcji proponujemy balsam po goleniu oraz inne drobiazgi.
 
Na uwagę zasługuje każdy produkt Victorian Garden. Chcemy jednak podkreślić najmocniejsze produkty „bestsellery”, które mają największą sprzedawalność.
W okresie świątecznym mogą Państwo swoim klientom podarować kosmetyczkę, która dodawana jest do zakupów – do wyczerpania zapasów.

Wkrótce w naszym portfolio ukaże się cała linia oraz szczegółowe opisy.

W tym momencie kontraktacje oraz cenniki uzyskać można, wysyłając maila z zapytaniem na nasz adres: info@matitrading.pl
 

„Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala na produkcję, która opiera się na łączeniu naturalnych, ekologicznych składników. W składzie kosmetyków Victoria Garden 99% komponentów pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych w południowej Afryce. Naszym środkiem konserwującym jest związek, który jest wolny od parabenów. Nowoczesne laboratorium naszej firmy działa zgodnie z międzynarodowymi standardami, zatwierdzonymi m.in. przez organizację Beauty without Cruelty, a produkty mają Organic Certyfication. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i ulegają biodegradacji, co jest dla nas bardzo ważne”.
Lindsay, The Victorian Garden