agonist
mtp

marki luksusowe

Designer Shaik

Designer Shaik to idealne połączenia zapachów – delikatna słodycz piżma i bursztynu, stapiająca się z głębią 150 różnej maści olejków korzennych i drzewnych. Są to najbardziej wyszukane na świecie składniki, tworzące doskonale skomponowane perfumy. Ich bogactwo przemawia zarówno do ciała, jak i do duszy. Kolekcja Opulent Shaik oraz Chic Shaik to kryształowe flakony ręcznie ozdabiane szlachetnymi kamieniami, ułożone w skórzanej szkatułce. Całość jest przewiązana piękną wstążką , ma charakter wyszukanego i luksusowego prezentu.


Agonist – PARFUM NORDIQUE

Genialny projekt wizualny (flakon od Kosta Boda) oraz pełne szwedzkiej melancholii nuty zapachowe skomponowane przez renomowanych perfumiarzy z Grasse. Prawdziwa uczta dla oka i ciała dedykowana wyjątkowym, nieprzeciętnie spoglądającym na świat jednostkom. Agonist – oddaje klimat szwedzkiej kultury (filmów Bergmana, aktorstwa Garbo i literatury Boye). Prawdziwa perła dla wśród niszowych zapachów, uwielbiany przez trendsetterki i poszukiwaczy nowości!


ETHNIC CHIC – luxury from Dubai

Zapachy pełne splendoru i tajemniczości – olejki – perły orientalnej kolekcji Ajmala. Są zamknięte w kryształowe flakony, mosiężne szkatułki, czy skórzane etui – będące jak małe dzieła sztuki.
Niewielka ilość tych drogocennych olejków pozwala zwrócić na siebie uwagę oraz pozostawić powiew bogactwa i namiętności – wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

Dostępne w Polsce:
dla kobiet: Asheem { „Pożądanie” }
dla mężczyzn: D/Oudh Al Shams Special Edition {drzewo agarowe}
dla kobiet i mężczyzn: Khallab, Ragheeb,

Kolekcję orientalną uzupełniają wody perfumowane, przywołujące ciepłe, delikatne nuty bliskiego Wschodu.

Oferta Etnic Chic dzieli się na zapachy luksusowe i niszowe.