agonist
mtp

marki niszowe

Ajmal

 

EN VOGUE – elegance from Dubai

Kolekcja EN VOGUE, w której nic nie jest jednoznaczne, a każdy flakon jest wyjątkowy. Szeroki wachlarz nut zaspokoi Panie, które szukają delikatnych perfum do pracy, jak i klientki potrzebujące wyrazistych zapachów na wieczór.

Męska linia zdobyła uznanie mężczyzn na całym świecie. Ajmal stale powiększa swoje portfolio, oczarowując swoim ponadczasowym stylem i elegancją.

 

kolekcja EN VOGUE BESTSELLER

kolekcja EN VOGUE BESTSELLER

Antonio Visconti

Kolekcja piętnastu zapachów, wykreowana przez Antonio Martino powstała w 2005 roku. Ten sukcesor znamienitej rodziny Viscontich, w procesie tworzenia zapachów używa tradycyjnych technik z ubiegłego wieku, m.in. maceracji.

Z receptur przekazanych mu przez dziadka Antonio Viscontiego wytwarza doskonałe, alchemiczne nuty, które powstają w światowej stolicy perfum – francuskim mieście Grasse.


MADE IN ITALY

Wybitni włoscy perfumiarze: Marie Salamagne i Maurizio Cerizza wyrazili swoje emocje, które towarzyszyły im w podróży po Italii.

Pachnący krajobraz uczuć – to linia pięciu zapachów, powstałych w 2010 roku.

Proste flakony i odważne łączenia esencji oraz klarowna idea ugruntowały pozycję „Made in Italy” na rynku niszowych perfum.


Robbie vangogh

Wszystkie zapachy, które wykreował Robbie VanGogh są unikalne. Mają jednak wspólny mianownik – mężczyzna. Według Roberta Dentona jest on surowy, silny oraz ambitny, a zarazem romantyczny i ciepły. Mężczyzna, podróżujący oraz ceniący kulinarne przysmaki. Uśmiechnięty i nie stroniący od prowokacji.

Inspiracją twórcy była muzyka lat sześćdziesiątych. Emocje tamtego okresu, zmiany i radykalny przełom pokazał nowe oblicze wolności. Jej wspomnienie aktualizuje i przenosi do swojej kolekcji Robert Denton. Ten wspaniały muzyk, kucharz i genialny rzemieślnik perfum nie zna reguł. Komponuje piękne zapachy, czerpiąc z nich tylko przyjemność. Każdy flakon Robbie VanGogh jest ręcznie podpisany, numerowany i pochodzi z recyklingu. Artysta używa wyłącznie naturalnych esencji udowadniając, że można wytwarzać perfumy oddając hołd naturze.