• b2b@matitrading.pl
  • +48 783 294 694 oraz +48 696 763 228

Gini Parfums

Marka niszowa

Gini Parfums to niezwykła podróż twórcy marki, którą rozpoczyna od poszukiwania siebie i postawienia sobie pytania, czy może zrobić to lepiej niż poprze perfumy? W kolekcji zapachów Gini odnajdujemy pasję twórcy i włoski temperament, jego korzenie i rodzinę, świat w którym zmysł węchu odgrywa ważną rolę, a zapachy wyrażają niemal żywą materią i wibrację przodków podświadomości. Francesco Gini wierzy, że zapach staje się wybiórczym powinowactwem z tym, co niedostrzegalne. Przekazuje piękno, wdzięk i zachwyt, przemawia do naszej duszy i ucieleśnia symbiozę pomiędzy osobą, która go nosi, a otaczającym ją światem.

Marka stawia sobie za cel budowanie osobistej i niszowej kolekcji, która będzie oddawała włoski temperament i zamiłowanie do tradycji twórcy. Obecnie posiada w swojej kolekcji 10 zapachów, pierwszy powstał w 2019 roku.

Marka Gini Parfums jest dostępna w stałej sprzedaży.

Dystrybucja Mati Trading Poland – to oferta najlepszych, szybko rotujących perfum w ilości, która zaspokoi Wasze oczekiwania.  Dzięki autoryzowanej sprzedaży jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie sprzedaży, próbki, testery i każdy zapach aktualnie dostępny.  Zachęcamy do przesyłania zapytań drogą mailową: b2b@matitrading.pl