MTP Mati Trading Poland

Sprzedaż, zaopatrzenie i dystrybucja perfum i kosmetyków

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasza praca ukierunkowana jest na wzrost sprzedaży i dopasowanie oferty do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych oraz  biznesowych. W dobie ciągle zmieniających się warunków gospodarczych wprowadzamy nowe rozwiązania, usługi i produkty do naszej działalności:

  • sprzedaż detaliczna; prowadzimy sprzedaż perfum i kosmetyków na terenie Polski
  • sprzedaż hurtowa; zaopatrzenie drogerii, sieci handlowych i sklepów w znane i popularne produkty
  • dystrybucja; prowadzimy selektywną dystrybucję produktów niszowych i luksusowych
  • private label ; oferujemy perfumy i zapachy do wnętrz najwyższej jakości dla firm i instytucji

Misją Mati Trading Poland jest wprowadzanie wyłącznie najlepszych produktów pod względem jakości, opakowań i cen. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i skuteczność. Wiemy, że nie zdobywa się nowych klientów wczorajszą ofertą. Stale oferujemy promocje i nowości.

Sekret naszego sukcesu. Robić właściwe rzeczy we właściwym czasie i we właściwy sposób.

Historia firmy sięga 1991 roku kiedy Lucjan Ligęcki zakłada firmę rodzinną , która zajmuje się importem towarów z W.Brytanii Od początku działalności są to w zdecydowanej większości produkty kosmetyczne, głównie perfumy. Sprowadza takie marki jak Max Factor, Yardley, Mary Quant, Revlon i wiele innych, które sprzedaje hurtownią i sklepom na terenie Polski. W 1995 r. nawiązuje nowe relacje handlowe, które skutkują powstaniem spółki w Krakowie i sprzedażą hurtową na terenie południowej polski. Obok towarów z UK wprowadza znane i popularne marki, takie jak Boss, Chanel, YSL i wiele innych. W 1999 r. otwiera pierwszy sklep i rozwijając handel detaliczny. W 2008 roku powstaje MTP Mati Trading Poland. Firmę przejmuje syn Mateusz, a nowy kierunek w firmie skutkuje inwestycjami w rynek niszowy. Działalność MTP ukierunkowana jest w stronę marek luksusowych z całego świata, takich jak: Antonio Visconti, Made in Italy ( Eurocosmesi) , Desinger Shaik z Bahrajnu oraz słynny markę Ajmal z Dubaju. W ciągłej sprzedaży pozostają europejskie marki, które Mati Trading z sukcesem dystrybuuje na terenie Polski i całej Europy.  2015 rok to przełom w firmie. Mateusz spełnia marzenia ojca i inwestuje w marki własne. Powstaje marka luksusowa Tabacora (MTP) . Po dużym międzynarodowym sukcesie Tabacory powstaje kolejna marka, tym razem jest to marka niszowa skierowana wyłącznie dla mężczyzn T MEN 1976. 2020 rok to powrót do korzeni , firma ponownie inwestuje w segment marek masowych. Po wielu latach firma zostaje wyłącznych dystrybutorem marki Le Jardin (dawniej Max Factor) oraz innych na teren Polski.

MTP Mati Trading Poland PC&HB International Group

Myśliwska 14,  34-340 Jeleśnia

NIP 5532432866

b2b@matitrading.pl

Numer konta bankowego: 521140 2004 0000 3002 5681 5560 mBank

Właściciel konta: MTP Mati Trading Poland Mateusz Ligęcki, Myśliwska 14, Jeleśnia

Każdego dnia obsługujemy i dostarczamy towary klientom detalicznym i hurtowy z całej Polski. Wśród naszych klientów są właścicieli perfumerii stacjonarnych i internetowych, a także firmy zajmujące się sprzedażą perfum. Oferty hurtowe trafiają na biurka znanych firm i sieci, m.in. w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Oprócz wyselekcjonowanej oferty i marek własnych prowadzimy sprzedaż detaliczną produktów z segmentu marek popularnych.

Jesteśmy partnerami handlowymi wielu firm z Polski i Europy.

  • sprzedaż
  • zaopatrzenie
  • dystrybucja

Nasze mocne strony: oferta, ceny, dostawy.

Więcej informacji w zakładce: współpraca

Mateusz Ligęcki CEO

Perfumy:
Ceni klasykę, najczęściej zwraca uwagę na męskie zapachy w których nie brakuje nut kolońskich lawendy, a także paczuli, wetywerii drzewa sandałowego. W jego toaletce znajdziemy francuskie i włoskie marki. Mateusz nie szuka w perfumach fajerwerków ale dobrej, wartościowej kompozycji zapachowej, która mogłaby konkurować z niejedną niszową kompozycją. Uwieńczeniem jego perfumeryjnych zainteresowań jest T MEN – to jego pomysł na zapach, nowa odsłona klasycznej wody kolońskiej.
Praca:
Zarządza i kieruje Mati Trading Poland od 2008 roku, w pracy najbardziej ceni profesjonalizm. Dba o dobre relacje, wywiązywanie się z zobowiązań i zaangażowanie w wykonywanych firmowych obowiązkach całego zespołu. Na co dzień obsługuje dostawy towarów do firmy, dba o stany magazynów, negocjuje ceny i zasady współpracy z interesantami. Dobrze rozumie, jak ważne jest zaopatrzenie i logistyka. Z każdym rokiem zdobywa kolejne doświadczenie i rozwija firmę.

Lucjan Ligęcki Marketing & Dystrybucja

Perfumy:
Specjalista i ekspert od perfum orientalnych, który ceni ponadczasowe kompozycje ale nie uniwersalne. Najładniejsze perfumy na świecie nie będą dla niego. Ceni esencje oryginalne, wyjątkowe i luksusowe. Do rozmowy z Lucjanem na temat perfum trzeba być przygotowanym. Jest nieocenionym źródłem wiedzy o historii perfumiarstwa, marek i zapachach. Najdroższy Oud wyczuwa intuicyjnie! Uwieńczeniem jego perfumeryjnych zainteresowań jest linia attarów „Chariots of Love” – to jego pomysł żeby wprowadzić na polski rynek prawdziwe, luksusowe Attary!
Praca:
Jest mentorem i ojcem sukcesów Mati Trading Perfum. Encyklopedia wiedzy. Wybierając perfumy do portfolio firmy, to jego opinia jest na pierwszym miejscu. Doradza nie uznając kompromisów. Z Jeleśni analizuje trendy i daleko idące zmiany w segmencie sprzedaży detalicznej i hurtowej perfum i kosmetyków. Wspiera prognozowanie kierunku rozwoju dla firmy, jak i całej działalności. Jego ulubionym miejscem jest magazyn, tam ma dostęp do produktów i zamówień. Wie, co i gdzie się sprzedaje!

Joanna  Marketing & Dystrybucja

Perfumy:
Lubi „dobre perfumy”, bez względu czy są to zapachy popularne, czy niszowe, znane marki czy mała manufaktura. Dla niej liczy się całość, skład, zapach, flakon i opakowanie. Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół, intuicyjnie potrafi wybrać perfumy, o których byśmy nie pomyśleli. Ma „nosa” do perfum, które zdobywają uznanie w 100% przewiduje popularność! Dla niej perfumy to dodatek, sztuka użytkowa. Jest totalnie niestała w swoich wyborach, ulubione zapachy zmienia często!
Praca:
Dopełnia pracę Mateusza dbając o zachowanie równowagi pomiędzy procesem sprzedaży, a klientem i jego potrzebami. Wie, że na decyzje zakupowe wpływają emocję. Pracuje wykorzystując narzędzia marketingu i wieloletnie doświadczenie handlowe. W codziennej pracy zwraca uwagę na innowacje, dba o gotowość na zmiany w oparciu o trendy. Pomaga w dystrybucji i obsłudze klientów biznesowych, a także indywidualnych.

Thank you for visiting our website.

If you are interested in selling our products or in any other form of cooperation please contact us:

  • b2b@matitrading.pl
  • contact form