Współpraca

NASZA OFERTA

Zaopatrzenie & Współpraca

Misją Mati Trading Poland jest wprowadzanie wyłącznie najlepszych produktów pod względem jakości, opakowań i cen. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i skuteczność. Wiemy, że nie zdobywa się nowych klientów wczorajszą ofertą. Stale oferujemy promocje i nowości.

Hurtownie kosmetyczne i drogerie

Jeżeli masz hurtownię lub chcesz kupić większą ilość towarów napisz do nas. Przygotujemy ofertę dla Ciebie pod kątem najlepszych cen i dostępnych ilości.

Sieci handlowe

Jeżeli interesują Cię produkty na wyłączność, nowości i rzetelna, profesjonalna współpraca, napisz do nas. Przedstawimy ofertę i plan wejście produktów do sklepów/sieci.

Perfumerie internetowe

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów internetowych zainteresowanych perfumami i kosmetykami. W naszym portfolio jest także linia produktów ekologicznych.  Nasza oferta to także wsparcie sprzedaży np. zdjęcia, banery, opisy.

Perfumerie niszowe i luksusowe

MTP Manufacture Traditional Perfumery i T MEN 1976 – dla perfumerii niszowych, prowadzona dystrybucja selektywna. Pakiety, promocje i szybka realizacja zamówień. Zapraszamy do współpracy.

Barber Shop, Salon fryzjerski

T MEN 1976 – dla barber’a, salonu fryzjerskiego. Pakiety, promocje i szybka realizacja zamówień. Dodatkowo testery, produkty w większych pojemnościach i fajne ekspozytory. Zapraszamy do współpracy.

Prezenty dla firm i korporacji

Złóż życzenia w wyjątkowy sposób, spersonalizujmy prezenty dla pracowników i partnerów biznesowych. Może pachnące zestawy? Jesteśmy do dyspozycji, sprawimy, że Dzień Kobiet, Nowy Rok, Mikołaj będą niezapomnianym przeżyciem.

Hotele, Spa, Sklepy

Oryginalne wyposażenie to jeden ze sposobów żeby goście poczuli się wyjątkowo. Warto zadbać o oryginalne mydełka, ciekawe kosmetyki i perfumy do łazienek, czy pokoi hotelowych. Napisz do nas, przygotujemy wspólnie spersonalizowaną ofertę.

Media, Materiały PR i blogerzy

Chcesz poznać nasze produkty? Interesują Cię nowości? Napisz do nas. Przygotujemy prezentację i wyślemy materiały prasowe nie tylko dla dziennikarzy, ale także dla blogerów.

Media społecznościowe i influeserzy

Lubimy media społecznościowe, jeżeli masz interesujące konto napisz do nas. Z przyjemnością nawiążemy współpracę.